Milí snoubenci, vítám vás na svých stránkách!

Svatba je jedním z nejdůležitějších momentů partnerského vztahu. Je to zpečetění, slib, výjimečný den, na který nikdy nezapomeneme.

Na svých fotografiích chci zaznamenat hlavně jací jste a ne jen to, jak vypadáte. Snažím se zachytit emoce a momenty, protože právě ty pro vás za deset, dvacet let budou důležité. Až se na fotku později podíváte, uvidíte především to, jak jste se v daný moment cítili a jak jste byli šťastní, ne jen oblečení, co jste měli na sobě.

Jak to celé bude probíhat?

1. Předsvatební schůzka

Na předsvatební schůzce spolu probereme všechny detaily svatby, harmonogram, i momenty, které o které bych já jako fotografka neměla přijít. Zároveň se poznáme, popovídáme si, povíte mi svůj příběh a uvidíte, že focení pak bude o to jednodušší :) Můžeme zde rovnou naplánovat předsvatební focení, případně jej s touto schůzkou rovnou spojit. 

2. Předsvatební focení

Toto focení plánujeme 2 - 8 týdnů před datem samotné svatby. Celým focením vás provedu, aby pro vás bylo co nejvíc přirozené. Mým cílem je zachytit nejen to, jak vypadáte, ale hlavně to, jací jste. Jaká je mezi vámi energie. Zároveň je to i jakýsi trénink, po kterém se pak na párovém focení ve váš velký den budete cítit přirozeně a uvolněně. Fotit můžeme venku, nebo v ateliéru. Ke dvěma větším balíčkům máte toto focení zdarma :)

3. Svatební den

Vaší "prací" bude bavit se! A mou prací bude stát se vaším nenápadným společníkem, který všechnu tu zábavu zaznamená. Vy se pak k tomuto dni i se všemi jeho emocemi můžete kdykoliv vrátit. 

4. Předání hotových fotek

Všichni jsme nedočkaví. Proto do 48 hodin od svatby obdržíte sneak peek - pár fotek z vaší svatby, které už si prostě nemůžu nechat pro sebe. Hotové fotografie pak budete mít v závislosti na velikosti balíčku do 3 - 4 týdnů.

Svatební ceník a kontaktní formulář najdete zde

Momentálně volné termíny na rok 2024 pouze září - prosinec. Děkuji za pochopení :)


Proč si vybrat právě mě?

Práce s lidmi je pro mě forma odreagování a zábavy. To, co dělám, dělám s obrovskou láskou, ale zároveň s respektem.

Jsem všude, zároveň na třech místech, ale při tom o mě nevíte.

Udělám všechno pro to, abyste se se mnou v průběhu příprav i svatby samotné cítili dobře.

Jsem vybavena špičkovou technikou a záložní fotoaparát je pro mě samozřejmostí.

Mám bohaté zkušenosti, ale zároveň stále čerstvý pohled. Ráda zkouším nové věci a pokud chcete mezi vašimi fotkami i něco trochu netradičního, sem s tím!

Budou na vaší svatbě děti? Výborně, sem s nimi :) sama mám doma dva malé kluky a práci s dětmi miluju.

Nakonec to budou právě fotografie, díky kterým se k tomuto krásnému dni můžete kdykoliv vrátit.