Máte zájem o pohodlné focení, kde budete mít vše po ruce, ale zároveň nechcete fotit u vás doma? Focení v ateliéru je pro vás tím pádem ideální volbou :) ráda vás přivítám v ateliéru v Hostkovicích.

Co na sebe?

Na focení je nejlepší oblečení v neutrálních tónech, pastelové barvy, bez obrázků a nápisů. Nejlépe se vyhnout příliš tmavým barvám. Inspiraci na foto outfity najdete např. zde https://pin.it/3eqswbC

Malou inspiraci na outfity dám i sem. Alespoň jednu z těchto kombinací má doma snad každá žena (např. džíny a bílé tričko) :) Stejné kombinace jdou zvolit i pro pány. Kalhoty, košile, obyč tričko, svetr :)

Jak focení probíhá?

Na každé focení je vyčleněno 60 - 120 minut, podle typu focení. Po příjezdu se jdete připravit a věci si odložíte do pokoje hned vedle ateliéru. Pak spolu přejdeme vedle a pokud s sebou budete mít děti, budeme se seznamovat, hrát si, házet s balonkem a u toho cvakneme pár fotek. Samozřejmě, snažíme se i o klasickou rodinnou fotku, ale důležité pro mě je, aby se děti cítili dobře a přešel je veškerý stud :)

Focení s pejskem

Focení s pejskem je možné po domluvě, jen to má pár pravidel. Pejsek v ateliéru musí být vždy na 100% čistý, vycvičený a opravdu musí poslouchat. Bohužel, místnost je malá a občas bude i potřeba, aby počkal na chodbě (z důvodu bezpečnosti). Na pejskovi se můžeme domluvit v případě, že jsme se už na nějakém focení viděli a známe se. Pokud máte více než 1 dítě, doporučuji vzít pejska kvůli velikosti ateliéru spíš na venkovní focení.

Jak si zarezervuji termín?

Pro rezervaci termínu stačí napsat do formuláře, na Facebook, nebo na Instagram a domluvíme se. Preferuji časy v hodinách, kdy můžeme využít přirozené světlo. Ateliér se nachází v Hostkovicích, cca 10 minut od Olomouce.

Cena

Více informací o balíčcích a cenách najdete zde

Kde ateliér najdete?