Máte zájem o pohodlné focení, kde budete mít vše po ruce, ale zároveň nechcete fotit u vás doma? Focení v ateliéru je pro vás tím pádem ideální volbou :) ráda vás přivítám v ateliéru v Hostkovicích.

Co na sebe?

Na focení vždy v první řadě nedoporučuji oblečení s obrázky a nápisy (pokud nejsou k tématu focení). Co se týče barev, nevýrazné, pastelové a zemité odstíny (bílá, béžová, hnědá,..) budou v ateliéru působit jemně, nenásilně a z fotek bude cítit více klidu. Naopak tmavé barvy budou více kontrastní a výrazné. Je hlavně na vás, jaký outfit zvolíte. Hlavní je cítit se pohodlně. Co já osobně nedoporučuji, volit hodně výrazné barvy, jako např. sytě růžová, trávová zelená, sluníčková žlutá,..
Toto jsou pouze má osobní doporučení, kdybyste potřebovali outfit
 
prokonzultovat, jsem tu pro vás. Inspiraci na foto outfity najdete např. zde https://pin.it/3eqswbC

Malou inspiraci na outfity dám i sem. Alespoň jednu z těchto kombinací má doma snad každá žena (např. džíny a bílé tričko) :) Stejné kombinace jdou zvolit i pro pány. Kalhoty, košile, obyč tričko, svetr :)

Jak focení probíhá?

Na každé focení je vyčleněno 60 - 120 minut, podle typu focení. Po příjezdu se jdete připravit a věci si odložíte do pokoje hned vedle ateliéru. Pak spolu přejdeme vedle a pokud s sebou budete mít děti, budeme se seznamovat, hrát si, házet s balonkem a u toho cvakneme pár fotek. Samozřejmě, snažíme se i o klasickou rodinnou fotku, ale důležité pro mě je, aby se děti cítili dobře a přešel je veškerý stud :)

Focení s pejskem

Focení s pejskem je možné po domluvě, jen to má pár pravidel. Pejsek v ateliéru musí být vždy na 100% čistý, vycvičený a opravdu musí poslouchat. Bohužel, místnost je malá a občas bude i potřeba, aby počkal na chodbě (z důvodu bezpečnosti). Na pejskovi se můžeme domluvit v případě, že jsme se už na nějakém focení viděli a známe se. Pokud máte více než 1 dítě, doporučuji vzít pejska kvůli velikosti ateliéru spíš na venkovní focení.

Ukázkové fotografie

Jak si zarezervuji termín?

Pro rezervaci termínu stačí napsat do formuláře, na Facebook, nebo na Instagram a domluvíme se. Preferuji časy v hodinách, kdy můžeme využít přirozené světlo. Ateliér se nachází v Hostkovicích, cca 10 minut od Olomouce.

Cena

Více informací o balíčcích a cenách najdete zde

Kde ateliér najdete?