Vánoční focení 2023


Vánoční fotky jsou ideálním dárkem pro babičku i dědu a zároveň jsou krásnou vzpomínkou na uplynulý rok. Nabízím vám vánoční focení v ateliéru, či v exteriéru. Ateliér není jen místnost s plátnem, ale je to pokoj plný Vánoc - dárečky, stromek, různé dekorace. Venkovní focení je zas naprosto minimalistické.

Vánoční focení v ateliéru

Letos se na ve druhé polovině října ateliér opět zabalí do vánočního hávu. Budou dárečky, stromeček i světýlka, k focení si pustíme vánoční hudbu, budeme cinkat na zvonek, hrát si s korálkama a zdobit stromek. V místnosti bude opět více scén, barvy letos budou bílá/béžová/tmavě zelená/zlatá. Více ukázkových fotografií budu doplňovat v průběhu října.

Doba trvání je cca 30 - 60 minut, podle toho, jaký typ ateliérového focení si rezervujete. Cena je 1350 - 1800 Kč dle zvoleného typu. 

Co na sebe?

Na focení jsou ideální nevýrazné barvy (pastelové barvy, zemité odstíny, bílá). Bez obrázků a nápisů (pokud je vánoční tématika, tak to už je samozřejmě jiná, ale stejně doporučuji k vánočnímu outfitu vzít i něco neutrálního :)) K vánocům ale neodmyslitelně patří červená barva, takže i v té budete na fotkách vypadat skvěle. Outfit můžete doplnit o svetřík, případně doplňky. Co si oblečete, je jen a jen na vás. Toto jsou pouze obecná doporučení. 

ZŮSTAŇME JEŠTĚ CHVÍLI VENKU V ÚŽASNÉ VENKOVNÍ SCÉNĚ S NÁDECHEM VÁNOC!


Vánoční focení v exteriéru

Minimalistické venkovní focení s nádechem Vánoc. Přesně takové bude vánoční focení na plantáži vánočních stromků. Uznejte sami, existuje více vánoční místo? 

Doba trvání je cca 30 minut a budeme fotit do konce října, dokud venku nebude příliš chladno.

Co na sebe? 

U tohoto focení bude na vašem oblečení velmi záležet. Doporučuji obléct sobě i dětem termoprádlo, díky kterému budete moci na těch 30 minut shodit bundy. Využijte možnosti vrstvení, punčocháčky, svetrovina, čepice, rukavice, šály. Pokud budete chtít předem outfit zkonzultovat, pište. Jsem tu pro vás.

Jak si zarezervuji termín?

Termín si můžete od poloviny září rezervovat na stránce https://jindriska-foto.reenio.cz/cs/. Cena hodinového focení je 1800 Kč za 12 fotografií, focení 30 minut (6 fotografií) pak za 1350 Kč, každá další fotografie nad rámec balíčku 90Kč. Platí se po focení a výběru fotografií převodem na účet.

Pokud máte malé miminko, zaměřte se spíš na termíny blíže Vánocům. Takto malé děti se rychle mění, tak ať je prcek pro babičky k poznání :) Fotky dostanete v elektronické podobě do 14 dní od zaplacení fotografií a to ve dvou velikostech - velikost pro web a velikost pro tisk ve větším formátu (např. velké kalendáře, nebo fotoobrazy).